Aktualności

6 powodów, dla których warto oglądać "Diagnozę"
6 powodów dla których warto oglądać "Diagnozę" 

Premiera pierwszego odcinka „Diagnozy” już we wtorek 5 września o godz. 21:30 w TVN. Mamy dla Was 6 podstawowych powodów, dla których warto obejrzeć ten serial.

  1. Wyjątkowe połączenie wątku medycznego z kryminalnym i tajemnicza historia głównej bohaterki
  2. Nie upiększamy. Zależy nam na autentyczności.
  3. Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu w Rybniku.
  4. Oprócz dramatycznych scen nie zabraknie również humoru.
  5. Niesamowita muzyka. Już po pojawieniu się zwiastuna otrzymaliśmy liczne zapytania o wykorzystany utwór. Jest to piosenka „Bird’s Song” polskiego artysty MaJLo. Znajdzie się ona również w czołówce serialu. I to nie koniec niespodzianek. Oryginalną muzykę do serialu skomponował Łukasz Targosz.
  6. Niesamowita ekipa i obsada. W produkcji zobaczymy całą plejadę aktorów - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Michała Czerneckiego, Annę Smołowik, Aleksandrę Konieczną, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jestDorota Kośmicka-Gacke, która stoi za sukcesem takich hitów jak: „Druga Szansa”, „Niania” czy „Kasia i Tomek”. Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów - Agnieszka Krzyt, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow, pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz(scenarzysta, m.in.: „Na Wspólnej”, „Singielki” czy „Drugiej Szansy”). Kierownikiem produkcji jest Dagmara Bończyk. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwająXawery Żuławski („Druga Szansa”, „Prawo Agaty”) i Łukasz Palkowski („Belfer”, „Bogowie”). Zdjęcia realizuje Tomasz Naumiuk, za montaż odpowiadaPiotr Kmiecik. Autorem scenografii jestBarbara Ostapowicz, a kostiumów –Dorota Williams.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zaglądamy za kulisy sesji wizerunkowej aktorów z "Diagnozy"
Następny artykuł:

Zaglądamy za kulisy sesji wizerunkowej aktorów z "Diagnozy"

tvnpix