Aktualności

Anna jest przekonana, że Artman chciał zabić Michała
Anna jest przekonana, że Artman chciał zabić Michała  Foto: TVN
Michał (Maciej Zakościelny) nieprzytomny i zakrwawiony trafia na SOR. Jego stan jest krytyczny. Prokurator Wilecki (Mateusz Kościukiewicz) i policja prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa Wolskiego. Anna (Maja Ostaszewska) dowiaduje się, że Michał był uzależniony od opiatów. Próbuje dowiedzieć się więcej o tym, co jeszcze przed nią zataił. Leśniewska odkrywa, że Wolski miał zdjęcie obciążające Artmana. Żąda wyjaśnień. Czyżby to był motyw zamachu na Michała? Sadzik (Michał Czernecki) podejrzewa, że Szymonowi (Maciej Stuhr) stało się coś złego. Obejrzyjcie najlepsze fragmenty 8. odcinka serialu "Diagnoza".

Michał w stanie krytycznym walczy o życie!

Po wybuchu samochodu Michał (Maciej Zakościelny) trafia do szpitala. Jego stan jest krytyczny. Artman (Adam Woronowicz) przeprowadza bardzo długą reanimację. Stan Wolskiego jednak z czasem tylko się pogarsza i lekarz, jako pacjent,  trafia na salę operacyjną. Prokurator Wilecki (Mateusz Kościukiewicz) i policja przeprowadzają śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Na miejscu zostają zabezpieczone dowody. Zatrzymana zostaje Alina Brylska, która okazała się być tajemniczą kobietą, którą widział Michał tuż przed wybuchem. Nie ma wątpliwości – ładunek pod samochodem był przygotowany przez profesjonalistów...

 

Michał walczy o życie!
Michał walczy o życie!

 

Anna jest wściekła na Artmana

Anna (Maja Ostaszewska), na podstawie wyników badań krwi, dowiaduje się, że jej partner był uzależniony od opiatów. Potwierdza to Sadzik (Michał Czernecki), który twierdzi, że rzeczywiście coś mu nie pasowało w zachowaniu Michała ostatnimi czasy. Artman przyznaje się Annie, że wiedział o tym problemie. Nic jednak nie zrobił, bo nie chciał zniszczyć Wolskiemu kariery. Leśniewska nie wierzy jednak w tak dobre intencje byłego męża. Odgraża się Janowi, że dowie się na czym polega ich konflikt.

Korzystając z okazji Artman przeszukuje także mieszkanie Anny w poszukiwaniu zdjęć z przenoszenia ciała Makusza, którymi dysponował Michał. Nie znajduje jednak upragnionej fotografii. Przy okazji zdradza jednak byłej żonie, że to Olga (Beata Ścibakówna) przepisywała recepty na opiaty Michałowi.

Anna ma pretensje do Artmana
Anna ma pretensje do Artmana

 

Olga obawia się, że gangsterzy ją zabiją

Olga niemal mdleje na wieść o zamachu na Michała. Jest przekonana, że to dzieło Arkadiusza Traczyka, obawia się, że teraz mężczyzna będzie chciał wyeliminować także ją. Przekonuje Agnieszkę (Agnieszka Wosińska), że muszą uciekać i wreszcie wyznaje jej całą prawdę.

 

Kłótnia Anny i Tomasza. Leśniewska ma wyrzuty sumienia

Nieprzytomnego Michała odwiedza w szpitalu jego brat. Tomasz (Tomasz Drabek) jest oburzony tym, że Anna nie zauważyła, że jej partner ma problemy z przyjmowanymi lekami. Po rozmowie z Tomaszem roztrzęsioną Annę dopadają wyrzuty sumienia – ma sobie za złe, że była ślepa na to, co działo się z Michałem. Przykro jej jednak, że Michał prowadził podwójne życie i ją oszukiwał.

 

Kanał wideo (10)

"Diagnoza": Fragmenty 8. odcinka

 • Anna jest przekonana, że Artman chciał zabić Michała
  Anna jest przekonana, że Artman chciał zabić Michała(1 z 10)
 • Anna dowiaduje się, że Michał miał zdjęcie obciążające Artmana
  Anna dowiaduje się, że Michał miał zdjęcie obciążające Artmana(2 z 10)
 • Michał walczy o życie!
  Michał walczy o życie!(3 z 10)
 • Anna dowiaduje się, że ktoś chciał zabić Michała!
  Anna dowiaduje się, że ktoś chciał zabić Michała!(4 z 10)
 • Anna ma pretensje do Artmana
  Anna ma pretensje do Artmana(5 z 10)
 • Olga obawia się, że gangsterzy ją zabiją
  Olga obawia się, że gangsterzy ją zabiją(6 z 10)
 • Kłótnia Anny i Tomasza. Leśniewska ma wyrzuty sumienia
  Kłótnia Anny i Tomasza. Leśniewska ma wyrzuty sumienia(7 z 10)
 • Szymon został porwany?
  Szymon został porwany?(8 z 10)
 • Anna martwi się o Szymona
  Anna martwi się o Szymona(9 z 10)
 • Paweł pomaga Marcie w sprawie Lenki
  Paweł pomaga Marcie w sprawie Lenki(10 z 10)

 

Gdzie jest Szymon?

Marzena (Monika Pikuła) i Sadzik martwią się o Szymona (Maciej Stuhr). W jego kamperze znajdują paszport Brocka – to kolejny dowód, że nie wyjechał do Norwegii, jak pisał w SMS. Są przerażeni. Sadzik prosi Annę by, opowiedziała mu o śledztwie, które prowadzili z Szymonem – obawia się, że może ro być powodem dlaczego Szymon zniknął. Anna mówi Sadzikowi o magazynie. Mężczyzna nie chce dłużej czekać i zgłasza zaginięcie brata na policji. Podejrzewa, że Szymonowi stało się coś złego. Pod jego naciskiem policja przeszukuje magazyn – nic nie znajdują.

Szymon został porwany?
Szymon został porwany?

 

Paweł pomaga Marcie w sprawie Lenki

Marta (Magdalena Popławska) dowiaduje się, że Lenka ma zostać deportowana. Za rada prokuratora Wileckiego składa wniosek (jako kurator Lenki Kostiuk) o status uchodźcy dla dziewczynki.

 

Anna jest przekonana, że Artman chciał zabić Michała

Śledczy wzywa Annę na komisariat – pokazuje jej rzeczy znalezione przy Michale, prosi by powiedziała, co o nich wie. Wśród rzeczy jest nadpalone zdjęcie z Artmanem na łódce – Annie przypomina się rozmowa z Michałem, gdy on ja pytał, co by zrobiła, gdyby miała dowód na Artmana. Anna w furii wpada do gabinetu Artmana. Pora wreszcie rozliczyć się z przeszłości... Czy znalezione zdjęcie to motyw zamachu na Michała?

 

 

Anna dowiaduje się, że Michał miał zdjęcie obciążające Artmana
Anna dowiaduje się, że Michał miał zdjęcie obciążające Artmana

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zamach na życie Michała?! Czy przeżyje po wybuchu samochodu?
Następny artykuł:

Zamach na życie Michała?! Czy przeżyje po wybuchu samochodu?

tvnpix