Aktualności

Powrót do listy

Telekamera od Mai Ostaszewskiej dla WOŚP wylicytowana za ogromną kwotę

Telekamera od Mai Ostaszewskiej dla WOŚP wylicytowana za ogromną kwotę
Maja Ostaszewska 
Maja Ostaszewska podziękowała zwycięzcy aukcji, który wylicytował Telekamerę za rolę Anny Leśniewskiej w serialu "Diagnoza". Dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Telekamera od Mai Ostaszewskiej została wylicytowana za 17 tysięcy złotych! Aktorka była bardzo wzruszona i szczęśliwa. Na Instagram dodała zdjęcie i podziękowania dla zwycięzcy:

To jest moje serce dla Ciebie TeeBee68 ❤️
Dziękuję za ogromną szczodrość! Jestem poruszona i wzruszona!
Co za wiadomość!!! Moja Telekamera została wylicytowana na aukcji @fundacjawosp za 17 000 !!!!! Tak się cieszę! Dziękuję w imieniu wszystkich małych pacjentów i ich rodziców, którzy trafią do specjalistycznych szpitali dziecięcych! Dziękuję pozostałym licytującym! Wszyscy macie wielkie serca! Ja, razem z tą aukcją i honorarium za spektakle, które przekazałam do „Ostatniej puszki Pana Prezydenta Pawła Adamowicza 🖤” osiągnęłam w tym roku swój rekord wsparcia @fundacjawosp 💪 Właśnie w tej edycji, w kontekście wszystkiego co się wydarzyło to takie ważne! Dziękuję!!!❤️😍❤️#gramydokońcaświataiojedendzieńdłużej
#wośp #wośp2019 #aukcja #rzeczyodserca #telekamera #wartopomagać #Teebee68 ❤️
#dobrowraca

 

Maja OstaszewskaMaja Ostaszewska
Foto: instagram.com/ostaszewskamaja_official

 

W ramach akcji Rzeczy od serca, w serwisie Allegro trwają aukcje internetowe na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy >>>

13 stycznia 2019 roku odbył się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznej edycji zbierano pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Grupa TVN i Discovery Polska jest partnerem 27. finału WOŚP.

 

Adam Woronowicz i Michał Czernecki zostali nominowani w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2019. Gwiazdy serialu "Diagnoza" mają szansę zdobyć statuetki w kategorii Aktor. Można głosować na dwa sposoby: wysyłając SMS z kodami lub poprzez stronę: www.telekamery.pl.

 

Obejrzyjcie spot promujący 4. sezon serialu "Diagnoza". Premiera 26 lutego w TVN.

"Diagnoza": Anna na tropie afery ekologicznej
"Diagnoza": Anna na tropie afery ekologicznej

Gwiazdy serialu "Diagnoza" na prezentacji wiosennej oferty programowej Grupy TVN i Discovery
Następny artykuł:

Gwiazdy serialu "Diagnoza" na prezentacji wiosennej oferty programowej Grupy TVN i Discovery

tvnpix