Aktualności

Wystartowały zdjęcia do nowego sezonu serialu „Diagnoza”!
Danuta Stenka nową bohaterką serialu "Diagnoza" 

Prace na planie zdjęciowym jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych ruszyły pełną parą! Poprzednie sezony „Diagnozy” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów, ale też uznaniem ekspertów, o czym świadczy około 2-milionowa publiczność, statuetka Telekamery w kategorii serial, Srebrny Glob na World Media Festival 2018 czy nominacja do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Ekipa produkcyjna nie zwalnia tempa, już tej jesieni widzowie będą mogli śledzić dalsze losy doktor Anny Leśniewskiej i lekarzy z rybnickiego szpitala.

„W tym sezonie odsłonimy tajemnice Anny i Jana, związane z początkiem ich znajomości oraz wspólnym życiem w rodzinnym mieście Artmana. Obok Rybnika pokażemy, bowiem piękny Gdańsk. W niezwykle ważną postać, która w tej serii wzmacnia wątek medyczny serialu oraz ma niejasne powiązania z przeszłością głównych bohaterów, wciela się wybitna aktorka – Danuta Stenka. Na planie pojawi się również fantastyczny Mateusz Kościukiewicz, ale jeszcze nie mogę zdradzić, kogo zagra.” – mówi Dorota Kośmicka, producentka.

Widzowie pokochali „Diagnozę” za fenomenalny, nieprzewidywalny scenariusz, niezwykłą, mroczną atmosferę i wspaniałe kreacje aktorskie. W kolejnym sezonie dostaną jeszcze więcej!

„W nowej serii zagłębiamy się w przeszłość Jana i Anny. Kim naprawdę jest Artman? Co go wiąże z Bogną Mróz (w tej roli Danuta Stenka)? Jeśli myślicie, że wiecie już wszystko o Janie to będziecie zaskoczeni! Nic nie jest takim, jakim się wydaje… Mam nadzieję, że i ta odsłona <> wzbudzi u widzów wielkie emocje.” – dodaje Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka.

Diagnoza sezon 3

Anna, Maria
1 z 11
Anna, Maria
Jan
2 z 11
Jan
Rafał, Dagmara
3 z 11
Rafał, Dagmara
Anna
4 z 11
Anna
Piotr, Marzena
5 z 11
Piotr, Marzena
Leszek, Michał, Beata, Kalina
6 z 11
Leszek, Michał, Beata, Kalina
Kalina
7 z 11
Kalina
Michał, Anna
8 z 11
Michał, Anna
Anna
9 z 11
Anna
Zosia, Marcel
10 z 11
Zosia, Marcel
Bogna
11 z 11
Bogna
JanRafał, Dagmara
+9

W kolejnej serii ponownie zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Michała Czerneckiego, Aleksandrę Konieczną, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Tomasza Drabka, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Pojawią się też nowe twarze, oprócz wspominanych Danuty Stenki i Mateusza Kościukiewicza, Kamila Kamińska i Paweł Dobek.

Zdjęcia do nowego sezonu „Diagnozy” rozpoczęły się 22 maja i potrwają do września 2018 roku.

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka. Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów - Dana Łukasińska, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow,
pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, głównej scenarzystki i pomysłodawczyni serialu. Reżyserem jest Maciej Bochniak, a kierownikiem produkcji Dagmara Bończyk. Zdjęcia realizuje Jeremi Prokopowicz, za montaż odpowiada Piotr Kmiecik. Autorami scenografii są Barbara Ostapowicz oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumów – Dorota Williams, muzyki - Łukasz Targosz, a charakteryzacji Monika Kaleta.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
AdamNowaczuk79

Castingi do serialu Diagnoza sezon 3 to niezapomniane chwile z kadrą profesjonalistów.
Pozdrawiam.
Adam Nowaczuk

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   "Diagnoza": Usiłowanie zabójstwa i zaskakujący finał sezonu
   Następny artykuł:

   "Diagnoza": Usiłowanie zabójstwa i zaskakujący finał sezonu

   tvnpix