Odcinek 13.
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Anna (Maja Ostaszewska) wybudza się, jest związana a obok niej leży ciało Oliviera (Jan Englert)… Kobieta rani się w rękę, próbując wydostać się z miejsca, w którym była przetrzymywana. W tym czasie Artman (Adam Woronowicz) dostaje informację, kim był mężczyzna w kapturze, który odwiedzał Oliviera w szpitalu. Uciekający Jabłoński zatrzymuje się na widok blokady policyjnej, próbuje skontaktować się z Olivierem, ale Anna nie zauważa dzwoniącego telefonu. Jan jedzie za nim samochodem.

Przerażonej Annie w tym czasie udaje się uwolnić, zabiera ze sobą pendrive ze zdjęciami Artmana oraz niszczy laptop Krynickiego… Wkrótce na miejsce dociera także sam Jan… Anna jest ranna, traci sporo krwi, jej organizm jest wychłodzony, ale nie poddaje się. Potrzebuje jednak natychmiastowej pomocy. Artman dzwoni po policję i pogotowie.

W szpitalu widząc, że stan Anny się poprawia, Michał (Maciej Zakościelny) żegna się i wyjeżdża. Na odchodne prosi jeszcze tylko Artmana, by o nią dobrze dbał. Jan konfliktuje się z Dagmarą (Aleksandra Adamska), która doniosła na jego i Wolskiego dyrektorowi szpitala. Mężczyzna oczekuje reprymendy, tymczasem przełożony gratuluje mu bohaterskiego odnalezienia doktor Leśniewskiej. Okazuje się, że winę za wybudzenie Marty (Magdalena Popławska) w całości wziął na siebie Michał. Anna składa zeznania, ale nie mówi śledczym o pendrive, który zabrała. W szpitalu spotyka także Martę. Obie są szczęśliwe, że uszły całe z tej sytuacji. Marta nie ma też za złe Wolskiemu, że ją wybudził, by się dowiedzieć, gdzie może być Anna.

Leśniewska dzwoni do Michała, ale telefon odbiera Tomasz, który informuje ją, ze Michał potrzebuje odciąć się na razie od kontaktów z nią…

Anna oddaje także Artmanowi pendrive ze zdjęciami, w końcu wie już o wszystkim. Jan chce się zgłosić na policję, ale Leśniewska prosi go by tego nie robił. Ma już dość policji, tych wszystkich krzywd. Chce by dzieci miały normalny dom i… tatę.

Wanda (Sonia Bohosiewicz) dowiaduje się, że w tajemnicy przed nią Gerard (Dawid Zawadzki) szykuje wielkie wesele, podpuszcza go, że po ślubie bierze dyżur. Cała ceremonia przebiega bez przygód, a wszyscy goście jadą po niej na zorganizowane przez Gerarda wesele.

Na weselu Sadzik Michał Czernecki) dowiaduje się, że ciało znalezione w beczce nie zostało zidentyfikowane. Pojawia się nowa nadzieja, że Szymon (Maciej Stuhr) żyje. Piotr musi jednak wracać do szpitala, bo ortopeda na dyżurze miał wypadek.

Artman oddaje pendrive prokuratorowi. Tańczy ostatni taniec z Anną. Pod domem weselnym czeka na niego oficer CBŚP. Marta tłumaczy Annie, że Artman się przyznał. Zrobił to dla niej.

 

Emocjonujący finał 4. sezonu Diagnozy już 21 maja
Emocjonujący finał 4. sezonu Diagnozy już 21 maja

zamknij
Odcinek 12.
Następny odcinek:

Odcinek 12.