Odcinek 15.
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Artman (Adam Woronowicz) przebywa w areszcie. Technicy znajdują w jego mieszkaniu pasek ze śladami krwi Bogny (Danuta Stenka). Oprócz nieumyślnego spowodowania śmierci Makusza - Jan jest podejrzewany o zabójstwo dr Mróz. Anna (Maja Ostaszewska) zaczyna pomagać Artmanowi. Dzięki jej prowokacji udaje się namierzyć byłego ministra Słowińskiego. Ten przyparty do muru zdradza, że razem z Bogną próbowali wrobić Jana w zabójstwo.

Streszczenie odcinka:

Anna rozmawia z prokuratorem, chce by sprawdzili wszystkie tropy. Śledczy sprawdzają żonę Słowińskiego, kontaktuje się z nim z salonu kosmetycznego, dzwoni na numer w Czechach.
Artman wpada na trop – Bogna nie zrobiła tego sama – może pomógł jej były minister. On wie, jak się z nią skontaktować. Leśniewska idzie do domu Słowińskiego, rozmawia z jego żoną. Informuje ją, że dawca nerki, którą wszczepiono ministrowi ma wirusa HCV. Zaniepokojona żona dzwoni do Słowińskiego. W ten sposób śledczy namierzają go – jest w motelu pod Rybnikiem. Jadą tam, ale Słowiński zdążył uciec. Jadąca taksówką do motelu Anna – zauważa jego samochód – daje znać prokuratorowi.
Prokurator i oficer CBŚP przesłuchują Słowińskiego, ten przyznaje, że  pomógł w ucieczce Bognie, i że sam podrzucił pasek ze śladami jej krwi Artmanowi. Słowiński zdradza, gdzie przebywa Mróz. Bogna zostaje aresztowana.
Na sali sądowej prokurator odczytuje akt oskarżenia przeciwko Artmanowi o nieumyślne spowodowanie śmierci Wojciecha Makusza.

 

Odcinki specjalne Diagnozy w player.pl! Relacja z planu
Odcinki specjalne Diagnozy w player.pl! Relacja z planu


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 14.
Następny odcinek:

Odcinek 14.