Odcinek 6.
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Anna (Maja Ostaszewska) wreszcie oddycha z ulgą, dzieci szczęśliwie wróciły ze szpitala do domu. Leśniewska ma jednak inny problem – ma dość rozmów z Michałem (Maciej Zakościelny) na temat Artmana. Uważa, że Wolski się do niego uprzedził. Między nimi panuje lekki dystans. Anna nie ma jednak pojęcia, że jej parter wcale nie zamierza w tej sprawie odpuszczać... Michał spotyka się z Bogną, od której próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o byłym mężu Leśniewskiej.

Jana (Adam Woronowicz) dręczą koszmary – wciąż śni mu się m.in., że znów operuje z Bogną (Danuta Stenka). Boi się. Noc spędza więc w hotelu. Po powrocie do mieszkania, pośród zdjęć z fotografiami swoich dzieci, znajduje poprzyklejane zdjęcia z nim samym, kiedy przenosił ciało Makusza. Artman jest w potrzasku. Dopiero teraz wpada w prawdziwą panikę... To Bognę obarcza odpowiedzialnością za to nękanie. Żąda, by dała mu spokój i zaprzestała wysyłania zdjęć. Mróz nie wie co prawda nic o zdjęciach, ale podejmuje grę. Oświadcza Janowi, że wszystko zależy od niego – wystarczy, że zgłosi się na policję...
Bogna dzwoni także do Michała, kiedy ten przygotowuje się do operacji – wydaje jej się, że zbyt pochopnie odrzuciła jego ofertę. Widzi to wściekły Jan. Jest pewny, że ta dwójka spiskuje przeciwko niemu.

Anna próbuje skontaktować się z Szymonem (Maciej Stuhr), ale wciąż zgłasza się tylko jego poczta głosowa. Razem z Sadzikiem (Michał Czernecki) dostają SMS od Brocka, w którym ten oznajmia im, że wyjechał do Norwegii ratować zagrożone rysie. W wiadomości do Leśniewskiej pada również zdanie, że magazyn był ślepym tropem. Jednak sąsiadka Anny, spacerując w okolicy działek i magazynu, znajduje wdeptany w ziemię przedmiot należący do Szymona... Czy lekarz zgubił go przypadkiem? Co naprawdę stało się z bratem Sadzika?

Tymczasem ze szpitala psychiatrycznego ucieka matka Igora Brylskiego, o czym dowiaduje się Michał. Niepoczytalna kobieta nadal obarcza go winą za śmierć syna. Stanowi więc zagrożenie zarówno dla niego ale także dla Anny z dziećmi...

 

PRZEDPREMIEROWO: Michał pomoże Bognie?
PRZEDPREMIEROWO: Michał pomoże Bognie?

(Michał Czernecki)

zamknij
Odcinek 5.
Następny odcinek:

Odcinek 5.