Odcinek 9.
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Anna (Maja Ostaszewska) oskarża Artmana (Adam Woronowicz) o zamach na Michała (Maciej Zakościelny), po tym jak zobaczyła znaleziony przy nim fragment zdjęcia. Jan wszystkiemu zaprzecza, stara się skierować uwagę Anny na kłamstwa i tajemnice Wolskiego. Leśniewska nie chce mu wierzyć. Zdaje sobie sprawę, że Michał miał dowód na winę jej byłego męża. Za wszelką cenę chce się dowiedzieć co znajdowało się na zdjęciu… Swoimi podejrzeniami dzieli się ze śledczym. Policjant uświadamia jej, że samo zdjęcie nie jest żadnym dowodem… ale mają za to twarde dowody na bezprawne działania Michała (fałszywe zwolnienia, łapownictwo bierne). Wolskiemu grozi mu więzienie.

Artman ma dość przytłaczającej go sytuacji i życia w wiecznym niepokoju. Włamuje się do domu Bogny. Stwierdza, że martwa kobieta byłaby dla niego najmniejszym zagrożeniem... Kiedy wraca do siebie jest wyraźnie zadowolony, a następnego dnia w domu Mróz pojawiają się policyjni technicy…

Olga (Beata Scibakówna) jest roztrzęsiona i zaniepokojona zniknięciem Agnieszki (Agnieszka Wosińska). Nie wie co ma robić. Obawia się, że to Traczyk stoi za zamachem na Michała, dlatego boi się pójść na policję. Wkrótce Agnieszka się odnajduje - ciężko pobita zostaje przewieziona do szpitala. Czy Olga zdobędzie się na szczerość wobec partnerki i czy odważy się wyznać prawdę także Annie?

Tomasz Wolski (Tomasz Drabek) zarzuca Leśniewskiej brak troski o Michała, ma jej za złe, że nie wiedziała o opiatach i problemach własnego partnera! Nie życzy sobie jej obecności przy bracie.

Sadzik (Michał Czernecki) martwi się o Szymona (Maciej Stuhr), idzie na policję, ale nie znajduje tam pomocy i zrozumienia. Policjant sugeruje, że brat nie chce, żeby Piotr wiedział, gdzie on jest. Anna pokazuje Sadzikowi przedmiot podpisany nazwiskiem Brocka, którą znalazła jej sąsiadka. Piotr jest już niemal pewny, że jego brat wcale nie wyjechał z kraju… Wkrótce na pocztę Szymona przychodzi mapka, którą przejmuje Sadzik. Postanawia sam sprawdzić, co stało się Brockowi.

Marta (Magdalena Popławska) złożyła wniosek o przyznanie Lence statusu uchodźcy. Prokurator potwierdza, że Lenka pozostanie w Polsce w związku ze śledztwem w sprawie handlu ludźmi. Kobieta odwiedza dziewczynkę w Domu Dziecka i towarzyszy jej w przesłuchaniu przez sędziego. Jaki czeka ją los?

 

Morderstwo w Diagnozie?!
Morderstwo w Diagnozie?!

zamknij
Odcinek 8.
Następny odcinek:

Odcinek 8.